Hráno v Kamýku nad Vltavou od 13:45 hodin.

Branky: Balek 2x (1 z PK), Fingerhut. HR: Krůta

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V., Kubánek, Mol - Balek, Špaček, Vršecký, Krůtová - Švagr.

V průběhu zápasu přišli: Fingerhut a Lorenc.

5´- po rozehraném rohu na krátko Krotil V. střílí nad branku

7´- střela hostů končí nad naší brankou

10´- Špaček se prokličkoval do vápna hostů, ovšem nepřihrál ani nezakončil...

26´- další na krátko rozehraný roh, a střela Krotila V. končí opět nad brankou

31´- hosté se dostali do vyložené šance, Kačírek chytá

35´- Špaček zahrává roh, hosté hrají ve vápně rukou a nařízený pokutový kop Balek proměňuje. Poločas.

42´- hosté mají šanci na srovnání skóre, ovšem Kačírek s Krotilem V. byli proti...

46´- na pravé straně se prokombinovali do vápna Fingerhut s Balkem a druhý jmenovaný zvyšuje na 2:0

54´- Špaček zahrává další ze svých rohových kopů a Fingerhut zvyšuje už na 3:0

56´- hosté se jen tak nevzdávají a po pěkné akci chybělo lepší zakončení, střela končí vedle naší branky

64´- ve vápně si Fingehut přehodil obránce nato i vyběhnuvšího brankáře, ovšem i s brankou...

69´- Krotil V. získal u vlastního vápna míč, prošel s ním přes celé hřiště, přihrál Kubánkovi, ovšem jeho nepřesná střela končí mimo tři tyče.