17.kolo  Sokol Dublovice - Kamýk  0:5  (0:1)

Hráno 13.5.2012 v Dublovicích od 14:45 hodin.

Branky: Fingerhut 4x, Kohout. RO: Petrásek, AR2: Krotil Pavel. ŽK: 1:2

Sestava: Kubánek - Barhoň, Krotil V. (C), Kohout, Mol - Krůtová, Špaček, Poslušný, Krůtová - Krotil P., Balek.

Střídali: Vršecký, Švagr, Krátký Petr.

Omluven: Kačírek - zranění.

VM: Krůta.

Odvoz: Barhoň, Krotilová (Hojšín), Krotil (Kamýk), Krátký, Vršecký, Krůta - DĚKUJEME.

Od začátku zápasu jsme domácí nepustili pořádně na naší polovinu hřiště. Pěkné kombinace našich žáků většinou končily nepřesnou finální přihrávkou nebo střelou.

V 15.minutě našel Poslušný Fingerhuta a ten otevřel svůj střelecký účet - 0:1. Takto skončil první poločas.

36' - začala druhá půle

40' - ŽK dostávají za vzájemnou strkanici Kohout a domácí hráč (5)

43' - ŽK za faul dostává Poslušný

52' - ne příliš povedená střela Poslušného se dostala k volnému Fingerhutovi, ten obešel obránce a brankáři nedal vůbec žádnou šanci 0:2

58' - dnes dvorní nahrávač Poslušný opět poslal Fingerhuta do vápna, Robin si dnes obul vskutku střelecké kopačky, a chladnokrevně zvyšuje na 0:3

61' - a čistý hattrick je dovršen !!! Vojta Krotil zahrával přímý volný kop z poloviny hřiště, míč nezasáhl žádný z obránců domácích, Fingerhut tam byl včas a hlavou přehodil vyběhnutého brankáře 0:4

70' - Jana Krůtová se prokličkovala s míčem do pokutového území, její střela sice brankáře překonala, ovšem míč končí na břevně, ale dostal se k němu Kohout, nikým neatakován si ho zpracoval, vystřelil a uzavřel skóre na konečných 0:5. Po rozehrání rozhodčí ukončuje zápas.