14.kolo  Kamýk - TJ Zduchovice  4:0 (2:0)

Branky: Balek 2x, Krotil V., Krůtová. RO: Dýsl, AR1: Žebrakovský. Diváků:40

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V. (C), Kubánek, Mol - Krůtová, Poslušný, Špaček, Fingerhut - Kohout, Krotil P.

Střídali: Vršecký, Balek, Švagr.

Vedoucí mužstva: Krůta

HP: Kubánek

2' - kopeme první roh v zápase, po rozehrání střílí Mol, brankář chytá

5' - další roh - hlavičku Mola brankář chytá

7' - další roh, obrana hostů odvrací na roh, rozehrání na krátko, vystavili jsme se do postavení mimo hru

12' - nadějná akce, míč poslán za obranu, ovšem brankář hostů včas vyběhl

13' - a další roh v náš prospěch, střela Balka mimo tyče

15' - a po dalším rozehraném rohu se ve vápně ze 14m dostal ke střele Kubánek a míč končí na tyči

16' - Špačkova hlavička končí nad, jak jinak než po rozehraném rohu

17' - další Špačkovo zakončení, tentokráte nohou brankář chytá

19' - ujímáme se vedení, po dalším rozehraném rohu se nejlépe zorientoval Balek a jeho střela končí konečně v síti 1:0

23' - další roh, další střela, tentokrát Krotil V. a vedle

28' - střelu z přímého volného kopu ze 22m V.Krotila brankář vyrazil, a dorážka Balka levačkou končí nad brankou

35' - v poslední minutě unikl V.Krotil po levém křídle, dostal se do pokutového území a jeho přihrávku zužitkoval a do prázdné branky pohodlně Balek posíá míč 2:0. Poločas.

36' - ve druhém poločasu jde do branky Kubánek, a do pole se jde proběhnout Kačírek

37' - V.Krotil poslal do úniku Kačírka, ovšem místo přihrávky na lépe postavené spoluhráče střílí z nevýhodného úhlu nepřesně

38' - krásná táhlá střela V.Krotila z 18m končí v síti 3:0

44' - dlouhý aut Poslušného poblíž hostujícího vápna nachází na desítce Fingerhuta, jehož střela končí nad

49' - střela Mola končí vedle

50' - střelu Poslušného brankář chytá

53' - další z rohů zahrává Poslušný a to na Krůtovou, která chladnokrevně placírkou k levé tyči nedává hostujícímu brankáři žádnou šanci 4:0

54' - Fingerhut jde nikým neobtěžován na brankáře, ovšem nastřeluje pouze jeho nohy

55' - a opět Robin v té samé akci, jenže míč posílá brankáři do náruče

61' - Kačírek v šanci, brankář zachraňuje

63' - dvojitá šance Kohouta, vytěžil pouze další roh

67' - Fingerhut se opět dostal do šance, jeho první střelu brankář vyrazil opět k Robinovi, a jeho další střela končí vedle branky.

70' - poslední střela na branku, kterou vyslal Poslušný, končí mimo. Konec zápasu.