12.kolo  Kamýk - TJ Sokol Jesenice 4:1  (1:1)

Hráno 7.4.2012 od 14:15 hodin v Kamýku.

Branky: Krotil V. 3x, Fingerhut - Jarolímková. RO: Hudeček, AR1: Vaněček. ŽK: 0:1

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V. (C), Kubánek, Mol T. - Krůtová, Špaček, Poslušný, Fingerhut - Balek, Vršecký.

Střídali: Švagr, Kohout.

Vedoucí mužstva: Krůta Vlastimil.

Hlavní pořadatel: Kubánek.

3´- zahráváme tři rohy, je z toho jen jedna střela mimo tři tyče

5´- Fingerhut se dostal ve vápně ke střele, mířil však vedle

- hosté se dostali na naši polovinu a vytěžili roh, po jeho rozhrání se ve shluku nohou a těl nejlépe zorientovala Jarolímková a hosté vedou 0:1

11´- opět roh hostů, pro naši obranu žádná další pohroma

20´- i my jsme se dostali na dostřel hostující branky, rozehráváme roh, Poslušný střílí, ovšem mimo tři tyče...

22´- hostující obrana vyrobila před svým vápnem hrubou chybu, když obrana nedokázala odkopnout míč do bezpečí, Balek si řítil sám na brankáře, ten stačil odvrátit na roh

23´- po dalším našem rozehraném rohu Krůtová netrefila dobře míč a ten končí mimo brankové území

32´- Balek vybojoval další roh, Poslušný rozehrál na V.Krotila, jehož střela však končí vedle branky

35´- běží poslední minuta prvního poločasu, vhazujeme aut blízko pokutového území, míč dostal V.Krotil, vbíhá s ním do pokutového území a jeho střela levačkou z úhlu k údivu všech končí v brance hostů 1:1. Po rozehrání rozhodčí ukončuje první poločas.

36´- začal druhý poločas. V.Krotil se posunul do středu zálohy a Špaček na místo stopera

37´- V.Krotil dostal míč za obranu hostů, řítil se sám ná brankáře, ovšem místo kličky zvolil střelu do vyběhnuvšího hostujícího brankáře

39´- Poslušného přihrávku chytře pustil Balek na Fingerhuta, který si naběhl za obranu hostů, a jeho střela končí v síti 2:1

42´- V.Krotil opět uniká hostující obraně, brankář ho fauluje před vápnem, za což dostává žlutou kartu. Rozehráváme přímý volný kop z 18m, k míči se postavil V.Krotil, který střelu nasměroval do postavené zdi, ovšem míč se odrazil tak šťastně, že končí v brance 3:1

45´- V.Krotil svou rychlostí dělá obraně hostů značné problémy, další jeho únik po křídle, střela a míč končí vedle

52´- a je to 4:1... rozběhnutý V.Krotil dostal míč pěkný míč za obranu a završil svůj hattrick. Poté se opět postavil do obrany na místo stopera a Špaček se posunul do středu zálohy.

65´- další nadějná situace na zvýšení skóre, Jana Krůtová z nadějné pozici trefuje mimo dosah brankáře, ovšem břevno...

70´- a poslední střelu v zápase na branku vyslal Kubánek, ovšem brankář hostů s ní neměl problém, po jeho výkopu rozhodčí ukončuje zápas.