8. Sokol Kamýk nad Vltavou - Sokol Dublovice 5:1 (3:1)

15.10.2011 13:15

Místo konání: hřiště Kamýk nad Vltavou

RO: Piskáček  AR2: Kubánek. Branky: Lorenc 2x, Kačírek, Krotil P., Poslušný - Novák.  ŽK: 1:0
Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V.(C), Špaček, Mol - Kubánek, Lorenc, Poslušný, Krůtová – Kohout, Krotil P.
Střídal: Vršecký.
Omluveni: Ridzáková, Balek, Fingerhut
Trenér: Krůta; HP: Kubánková

6' - V.Krotil vybojoval míč u našeho pokutového území, prošel s ním až do pokutového území hostů, kde byl faulován. Nařízený pokutový kop proměnil Lorenc 1:0
14' - střela Vojty Krotila končí vedle branky hostů
17' - kopeme přímý kop z 25m, k míči se postavil Lorenc, jeho střela však končí nad brankou hostů
19' - k dalšímu přímému kopu, tentokráte ze 30m je povolán Kačírek, připravil si míč, rozbíhá se, střílí, před brankářem hostí míč ještě hlavou nešťastně tečoval obránce a míč končí až v síti 2:0
28' - na centrovaný míč do pokutového území hostů si naběhl Pavel Krotil a zvyšuje na 3:0
34' - hosté se dostali konečně také pořádně na naší polovinu a byl z toho gól... Unikajícího hráče zastavil za cenu ŽK Vojta Krotil a přímý kop ze 20m proměnil Novák 3:1
36' - druhý poločas jsme začali vlažným tempem...
47ˇ- hosté se dostali do šance, obrana odvrátila na roh... Hra našich hráčů byla dosti neurovnaná, což rozlítilo jinak klidného trenéra. Pozměnil rozestavení hráčů - Kubánek šel na předstopera, Krotil P. na levou zálohu, Poslušný do útoku a Špaček do středu zálohy
49' - Špačkova střela po přihrávce Leryho končí ještě vedle branky hostů
52' - změny přinášejí první ovoce - na levé straně si vyměnili míč Mol s Lorencem,Lery s ním vběhl do pokutového území a zakončil přesně 4:1
56' - Špačkovu zblokovanou střelu dorážel Lorenc, minul však
63' - kombinací středem hřiště Poslušný-Lorenc-Poslušný nakonec Marek uzavřel skóre  na konečných 5:1
70' - konec zápasu. Na podzim jsme se představili podruhé a naposledy domácím fanouškům. Děkujeme jim za podporu.