7. TJ Prostřední Lhota A - Sokol Kamýk nad Vltavou A 3:3 (0:3)

08.10.2011 16:00

Místo konání: hřiště Prostřední Lhota

RO: Bičiště, AR2: Žebrakovský. ŽK: 2:5, ČK 0:1 Branky: Haniš, Plot, Omastka – Tatoušek, Mol Petr, Čedík L.

Sestava: Čedík O. - Soukup, Mol Pavel (C), Mol Petr, Chmátal - Mazour P., Lukeš (56'Procházka), Vaněček, Skřivan - Tatoušek, Čedík L. (72'Kazda)

Náhradníci: Hejna, Polák V.
Trenéři: Krůta, Houška
Omluveni: Mazour T., Samek
Neomluveni: -

1' - zápas začal našim výkopem
3' - domácí se dostávají do šance, střelu však blokuje Pavel Mol
4' - ŽK dostává domácí hráč za řeči
17' - ŽK dostává Petr Mol za faul
18' - 0:1, po rohu L.Čedíka hlavičkuje Tatoušek, domácí brankář vyráží a volný míč dopravil do branky ve skluzu Petr Mol
24' - 0:2, centr do našeho pokutového území odvrací hlavou Skřivan na Tatouška, ten přihrávkou do rozhozené domácí obrany nachází volného L.Čedíka, Luboš si potáhl míč do velkého vápna a prostřelil vyběhnuvšího domácího brankáře
28' - šance domácích, po rohu hlavičkují nad
30' - další šance domácích - O.Čedík vyráží nad branku, roh naše obrana odvrací
37' - ŽK dostává na řeči Tatoušek
45' - 0:3, Petr Mazour posílá míč za obranu domácích na rozběhnutého Luboše Čedíka, ten s míčem běží do velkého vápna brankář vybíhá proti němu, ale Luboš míč posouvá doleva na volného Tatouška a Michal doklepává míč do prázdné branky. Po rozehrání rozhodčí ukončuje první poločas.
46' - začal druhý poločas, domácí rozehrávají
48' - šance domácích, hlavou trefují tyč
49' - 1:3, za ruku v našem pokutovém území je nařízena penalta, kterou domácí proměňují
52' - po Mazourově zablokované střele zahráváme rohový kop, domácí obrana odvrací
53' - faul na Luboše Čedíka v blízkosti pokutového území domácích, rozehraný přímý kop brankář likviduje
56' - 2:3, chybu naší obrany domácí využívají, na sřelu z 18m je Ondra Čedík krátký. Střídáme – odstupuje Lukeš a na hřiště přichází Procházka
62' - Tatouškova střela končí těsně vedle pravé tyče domácího brankáře
63' - Luboš Čedík zůstává otřesen ležet po hlavičkovém souboji, po dvou minutách pokračuje ve hře
69' - faul na Petra Mazoura nesmyslně okomentují Vaněček a Tatoušek, oba dostávají ŽK, pro Tatouška je to již druhá v tomto zápase, takže míří do sprch...
72' - střídáme, stále otřeseného Luboše Čedíka střídá Ondra Kazda
81' - domácí hráč dostává ŽK za faul a také Pavel Mol, jak jinak za řeči
89' - ŽK dostává Procházka za nedodržení vzdálenosti při rozehrávání přímého kopu, po němž se domácí dostávají do velkého tlaku, naše obrana odolává s vypětím zbytku sil
90' - 3:3, domácí nakonec svůj velký tlak zužitkovali a dokázali vstřelit branku. Po rozehrání rozhodčí ukončuje zápas.