7. FC Višňová - Sokol Kamýk nad Vltavou 0:1 (0:0)

RO: Piskáček, AR2: Kubánek,  Branka: Balek. ŽK: 2:0

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V. (C), Špaček, Mol - Kubánek, Fingerhut, Lorenc, Krůtová – Balek, Krotil P.

Střídal: Vršecký
Trenér: Krůta
Omluveni: Poslušný, Ridzáková, Kohout
Odvoz: Molová, Krotil(Hojšín), Krotil(Kamýk), Balek, Lorenc, Krůta… DĚKUJEME

1' - zápas začal, nastoupili jsme na půdě dosud neporaženého
11' - střela domácích na naši branku, Kačírek vyráží na roh
23' - ŽK domácích
33' - šance našich, Fingerhut prostrčil na Lorence, ale jeho střela z úhlu šla mimo branku
34' - střela domácích a velice nejistý zákrok Kačírka, domácí zahrávají rohový kop, ze kterého si vytvářejí velkou šanci, jenže umístěnou střelu k tyči likviduje Kačírek tygřím skokem a domácí zahrávají další roh, ze kterého nic nevytěží
35' - Konec prvního poločasu. Hra byla celkem vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou, ovšem velkých šancí se diváci moc nedočkali.
36' - začal druhý poločas
39' - velká šance našich. Lorenc dobře načasovanou přihrávkou posílá do šance na pravé straně Kubánka, ten postupuje do pokutového území, střílí, ale trefuje dobře vyběhnuvšího domácího brankáře
43' - Balek posílá do šance Fingerhuta, ten nemířil přesně
44' - domácí vybojovali roh, naše obrana bez velkých potíží odvrací
48' - střílíme branku !!! Lorenc na polovině hřiště vybojoval míč, posílá ho za obranu na rozběhnutého Balka, brankář domácích vybíhá za pokutové území, Balek má však k míči blíž a jeho střela po zemi mezi brankářovýma nohama míří do opuštěné branky 0:1
49' - domácí značně znervózněli
60' - k velkému sólu se dostal Míra Lorenc, domácí obrana s vypětím sil odvrací na roh. Roh rozehrál Lorenc na Špačka, Špaček našel přihrávkou na hranici velkého vápna volného Kubánka, ten si zpracoval míč a nikým neatakován střílí na domácí branku. Brankář jen přihlížel jak se míč z kopačky Kubánka odráží od břevna na (!za!)brankovou čáru a znovu do břevna a až poté ho domácí brankář chytá
61' - domácí ještě více znervózněli. Sice nás dostávají pod tlak, ale ve finální fázi je svazuje nervozita, a naše obrana stále odolává
68' - ŽK dostává domácí hráč za řeči směrem k rozhodčímu. Ostatně od této chvíle domácí hráči již psychicky přestávají zvládat toto utkání