6. Sokol Kamýk nad Vltavou - Sokol Daleké Dušníky 9:0 (1:0)

01.10.2011 13:45

Místo konání: hřiště Kamýk nad Vltavou

RO: Piskáček, AR1: Kubánek. Branky: Lorenc 2, V. Krotil, Špaček, Poslušný, Krůtová, Bálek, Kačírek, Kohout.

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V.(C), Kubánek, Mol - Poslušný, Špaček, Lorenc, Krůtová - Krotil P., Kohout
Střídali: Balek, Vršecký
VM:Krůta, HP:Kubánková

V průběhu prvního poločasu jsme byli v převaze, leč jsme z toho vytěžili pouze jednu branku a to ve 3.minutě, kdy Krůtová nahrála Lorencovi, a ten si s vysokým brankářem hostů poradil 0:1. Náš soupeř se dostával do náhodných protiútoků, avšak žádnou šanci si nevytvořil. Konečně přišly registrační průkazy, takže mohli nastoupit i noví hráči Balek a Vršecký
36' - začala druhá půle, hosté vystřídali brankáře.
38' - nedorozumění mezi obranou a brankářem hostů vystihl Lorenc, prostrčil na volného Kohouta a ten zvyšuje na 2:0
43' - velká šance hostů, nastřelili však břevno
46' - Kubánek vhazuje aut do velkého vápna na Lorence, Míra si potáhl míč k brance, poté zasekl a přihrává pod sebe na nabíhajícího Špačka, který střelou z hranice šestnáctky zvyšuje na 3:0
47' - P.Krotil vybojoval ve velkém vápně míč, přihrál ho Poslušnému, a ten ho protlačil do sítě 4:0
51' - špatný výkop od branky hostů zachytil před šestnáctkou Lorenc, obešel napadajícího obránce a chladnokrevně zakončil 5:0
53' - kopeme přímý kop ze vzdálenosti cca 35m od branky hostů, zahrávání si vymohl náš brankář Kačírek, rozbíhá se, střílí a míč končí v síti... 6:0
55' - Špaček zahrává rohový kop na krátko s V.Krotilem, ten centruje před branku do shluku těl, ve kterém se nejlépe zorientovala Krůtová a špičkou kopačky míč dopravila do sítě 7:0
58' - V.Krotil před vlastní šestnáctkou vybojoval míč, prošel celým hřištěm jako nůž máslem a zvýšil již na 8:0
62' - noví hráči Balek a Vršecký podali velmi dobré výkony při pobytu na hřišti. Balek se také zapsal do listiny střelců a uzavřel dorážkou na 9:0