5. TJ Zduchovice - Sokol Kamýk nad Vltavou 0:9 (0:3)

RO: Ledínský, AR2: Kubánek Branky: Lorenc 6x, V.Krotil 2x, P. Krotil. ŽK: 0:1

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V.(C), Kubánek, Mol P. - Poslušný, Špaček, Lorenc, Krůtová - Krotil P., Kohout.
VM: Krůta
Odvoz: Barhoň, Krotilovi(Hojšín), Kubinovi, Lorenc, Kubánková, Krůta. DĚKUJEME

1' - začátek zápasu, je nás akorát, na svazu mají na vystavení registračních průkazů času dost
8' - na půlce Mol přihrává V.Krotilovi, ten si z protihráčů udělá slalomovou dráhu, ve vápně střílí na branku a vedeme 0:1
10' - na půlce získal Lorenc míč a provedl s ním totéž, co V.Krotil..... 0:2
12' - krásná samostatná akce T.Mola, jeho střelu však brankář vyráží nad svou branku, z rohu nic nevytěžíme
25' - a opět se Míra Lorenc s míčem vydal k domácí brance a zvyšuje na 0:3
35' - poločas. Domácí se nedostali vůbec k žádné akci, ze které by ohrozili naší branku.
36' - začíná druhý poločas, v naší brance nastupuje Kubánek, Kačírek jde hrát do útoku
39' - Kačírek v šanci nastřeluje brankáře, odražený míč dobíhá P.Krotil, přihrává Lorencovi a ten střílí přesně 0:4
46' - Krůtová přihrává Kačírkovi, ten posunuje na Lorence a jeho střela končí v síti 0:5
49' - zahráváme roh Kačírkem, nachází Lorence a jeho třetí čistý hattrick ve čtvrtém zápase je na světě 0:6
58' - Kačírek přebírá míč v postavení mimo hru, je odmáváno a odpískáno, Kačírek si neodpustí nějakou poznámku, rozhodčí si ho k sobě volá a Kačírek dostává žlutou kartu za řeči
68' - Kačírek vhazuje aut na V.Krotila ten přihrává Lorencovi a jeho střela končí v síti...0:7
69' - Krotil V. dostává přihrávku a sřela opět končí v síti 0:8
70' - Krůtová přihrává P.Krotilovi a ten se nemýlí 0:9. Konec zápasu. Domácí za celý zápas vystřelili jedinkrát na branku, byl z toho i gól, ale neplatil pro postavení střílejícího hráče mimo hru.