5. FC Kňovice - Sokol Kamýk nad Vltavou A 2:3 (1:1)

Sestava: Lukeš - Soukup, Mol Petr, Mol Pavel, Chmátal - Mazour P., Vaněček (86'Krůta), Houška (C), Čedík L. - Hejna, Tatoušek.

Omluveni: Skřivan, Procházka, Samek, Čedík O., Mazour T.
Neomluveni: -
VM: Žebrakovský

1' - zápas začal
2' - centr domácích do našeho vápna, Mol Pavel hlavičkuje a míč se odráží od břevna do zámezí. Domácí zahrávají roh, hlavičku Lukeš chytá.
25' - VEDEME... Hejna vyhrál souboj ve vápně, našel volného Tatouška a přesně mířená střela k tyči končí v brance 0:1
26' - VYROVNÁNO, z vedení se však radujeme velmi krátce, po akci z pravé strany a stříleném centru se míč dostal k volnému domácímu hráči na malém vápně a Lukeš neměl šanci 1:1
31' - srážka domácího útočníka s naším brankářem v pokutovém území, delší dobu se nehraje, Lukeš po úderu do břicha nakonec vstává a pokračuje ve hře
45' - domácí zahrávají rohový kop, ze kterého nic nevytěží a rozhodčí ukončuje první poločas.
46' - začala druhá půle, a v jejím začátku, Soukup vyvedl míč po pravé straně, přihrál Tatouškovi, ale na jeho přihrávku za obranu nabíhající hráči nedosáhli a míč končí v autu
65' - A OPĚT VEDEME, aut z pravé strany vhazuje Vaněček do vápna, Hejna prodlužuje na Tatouška a ten nezaváhá 1:2
67' - a mohlo být opět vyrovnáno!!! Domácí se dostávali do úniku, na hranici pokutového území fauluje Chmátal, domácí zahrávají přímý kop ze 17m a trefují břevno
70' - centrovaný míč neudržel Lukeš ve svých rukavicích a domácí střílí nad
75' - Soukup zezadu fauluje na levé straně unikajícího domácího hráče (rozhodčí neudělil ŽK), přímý kop odvrací Pavel Mol hlavou na roh
77' - Tatoušek faulován při úniku a domácí hráč za faul zezadu dostává ŽK
79' - Lukeš ve velkém vápně zachytává míč, domácí útočník do něj vráží. Vzniká strkanice, za kterou dostává ŽK Petr Mol a domácí hráč. 3min se nehraje, Lukeš je po ataku otřesen
86' - střídáme, ze hřiště odchází Vaněček a nahrazuje ho Krůta
90' - rozhodčí nastavuje 4 minuty
90+1' - Mazour vyváží míč a přesně načasovanou přihrávkou za obranu nachází rozběhnutého Tatouška, který zvyšuje na 1:3
90+3' - je sníženo.... chybujeme uvnitř našeho pokutového území, Lukešovi bránil v pohybu k míči Čedík a domácí hráč dotlačil míč do sítě 2:3
90+4' - faul Chmátala u postraní čáry, domácí zahrávají přímý kop, který ubráníme a rozhodčí ukončuje zápas.
DOVĚTEK: I když na zápase nebyl přítomen stabilní brankář O.Čedík, ani jeho předpokládaný  náhradník Samek, tak v nouzovém řešení tohoto postu Lukeš obstál a podal velice dobrý výkon...