3. TJ Sokol Jesenice - Sokol Kamýk nad Vltavou 0:10 (0:4)

11.09.2011 14:45

Místo konání: hřiště Sokol Jesenice

RO:Petrásek, AR2:Kubánek. Branky: Lorenc 5x, Krotil P. 2x, Kohout 2x, Krůtová. ŽK: 1:0

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V.(C), Kubánek, Mol - Krůtová, Špaček, Lorenc, Poslušný - Kohout, Krotil P.
VM: Krůta
Odvoz: Lorenc, Barhoň, Krotil Pavel, Krůta - Děkujeme!!!

3' - domácí brankář chytá míč v pokutovém území, poté s ním nepochopitelně vybíhá mimo něj,  rozhodčí nařizuje přímý kop, brankář dostává ŽK, k míči se staví Lorenc a trefuje přesně 0:1
9' - naše obrana špatně rozehrává, domácí zahrávají roh, ze kterého však nic nevytěží
15' - Lorenc na půlce získává míč a běží s ním až k pokutovému území a střílí..... 0:2
18' - po druhém rohu za sebou Špaček nachází na velkém vápně volného Lorence, který placírkou  k pravé tyči prostřeluje vše a dovršuje druhý hattrick v sezóně 0:3
27' - také domácím se podařilo dopravit míč do naší sítě, ovšem jejich radost trvala krátce, branka neplatila pro postavení mimo hru
33' - krásná akce našich zakončená přízemní střelou P.Krotila k levé tyči 0:4
35' - v poslední minutě faulujeme před naším pokutovým územím, domácí rozehrávají přímý kop, ovšem vysoko nad.
39' - druhá půle, Mol vhazuje aut z naší poloviny na Poslušného, ten posunuje na Lorence a Míra  přenáší na pravou stranu na volnou Krůtovu a Jana vbíhá s míčem do pokutového území a střílí 0:5
41' - Krůtová získává míč na hranici pokutového území a ač sama mohla zakončovat, nesobecky přihrává Kohoutovi a Filip prostřeluje brankáře

domácích 0:6
44' - Kohout naráží míč do běhu Lorencovi a Míra střílí na branku 0:7
46' - domácí se však nevzdávají a bojují, dostávají se do velké šance, ale zakončují mimo branku
50' - P.Krotil se dostává do velké šance, také on má pro tuto chvíli mušku vychýlenou
51' - špatný výkop od branky domácích zachytává před vápnem Lorenc, dva rychlé kroky s míčem a střela.... 0:8
57' - Lorenc je dneska opět při chuti, přihrává Poslušnému, ten nachází ve vápně P.Krotila, jenž seřídil dobře svá mířidla a je to 0:9
63' - a opět Lorenc posílá do šance Kohouta, Filip nezaváhá a je to 0:10 !!!
68' - i za tohoto stavu se domácí snaží vstřelit alespoň čestný úspěch, vytvářejí závar před naší brankou, který ovšem Kačírek vyřešil
70' - Konec zápasu, naši hráči potleskem děkují neúnavně povzbuzujícímu hloučku fanoušků.... DĚKUJEME FANOUŠCI!!!!