2. Sokol Kamýk nad Vltavou A - Sokol Počepice 5:3 (2:1)

RO: Toužimský. AR1: Grecman P. ŽK: 2:3. Diváků: 50

Sestava: Čedík O. - Soukup, Mol Pavel, Mol Petr, Chmátal - Procházka, Vaněček, Houška (C), Skřivan – Hejna (70’Samek), Mazour P.

Náhradníci: Štrob, Krůta.
Omluveni: Tatoušek, Mazour T., Čedík L.
Neomluveni: Lukeš.
VM: Žebrakovský, HP: Kubánek, P: Mol nejst., Vašáková.

5' - Pavel Mol odvrací na roh, špatně pokrýváme soupeře a úplně volný hráč na penaltě střílí 0:1
27' - ŽK hostí
36' - kopeme přímý kop, Pavel Mol nadzvedává a důrazný Chmátal je u míče dříve než brankář a hlavou v pádu vyrovnává 1:1
40' - Hejnovu střelu brankář vyráží ke Skřivanovi a ten míč uklízí do sítě 2:1
45' - krásná akce - Mazour přihrává Procházkovi jenž prostřeluje brankáře, bohužel branka není uznána pro ofsajd Mazoura
50' - přízemní centr Skřívana z levé strany, velmi dobrý náběh Procházky, který na sebe naváže obránce hostí, míč se dostává k volnému Mazourovi a vedeme 3:1
70' - střídání - odstupuje Hejna a nastupuje Samek
72' - obrovská hrubka Pavla Mola dostává do sóla útočníka hostí, který nezaváhá - 3:2, navíc dostává ŽK Ondra Čedík
76' - a je vyrovnáno - máme míč a Petr Mol si "pustil pusu na špacír", na což jsou rozhodčí hákliví, nařizuje u našeho vápna nepřímý kop, čehož hosté po rozehrání využijí krásným gólem do šibenice vyrovnávají 3:3
78' - a jsme opět na koni... Samek od brankové čáry přihrává pod sebe na Procházku a ten posílá do šance Mazoura, který proměňuje 4:3
81' - Molové dneska nemají zřejmě svůj den, tentokrát Pavel měl prupovídky, což rozhodčímu neušlo, a dostává ŽK
83' - ŽK hostů
84' - hrajeme i na jeden dotek; kombinace Skřivan-Mazour-Skřivan-Mazour dostává do samostatného úniku Samka, který nenechává brankáře hostů
vyniknout a placírkou k tyči uzavírá skóre na 5:3
88' - ŽK hostů.
90' - KONEC. Opět infarktový zápas, tentokráte s tříbodovým ziskem.