13. SK Petrovice u Sedlčan B - Sokol Kamýk nad Vltavou A 0:2 (0:2)

Místo konání: hřiště Petrovice u Sedlčan

RO: Petrásek, AR2: Žebrakovský   Branky: Mazour P. 2x, ŽK: 3:1, ČK: 1:0.

Sestava: Čedík O. - Mol Petr, Mol Pavel, Lukeš, Chmátal - Skřivan, Houška (C), Vaněček (83'Krůta), Procházka - Mazour P., Čedík L. (70'Tatoušek).

Náhradníci: Los.
Omluveni: Mazour T., Soukup, Hejna
Neomluveni: -

7' - první střela na branku v zápase, tu Ondra chytá
11' - přímý kop z 18m za faul na Mazoura posílá Lukeš vysoko nad
17' - Houška vybojoval míč a poslal Čedíka do šance, ale jeho špatné zpracování míče ho vyhnalo do nevýhodného střeleckého úhlu a střela končí mimo branku
24' - šance Mazyho - brankář vyráží na roh, ten rozehrává Čéďa, obrana domácích odvrátila nazpátek k Čéďovi, a jeho další centr byl přesný na naběhnutého Mazoura, který střelou na bližší tyč otevírá skóre 0:1
34' i domácí se dostali do šance, naštěstí pro nás míč končí těsně vedle pravé tyče
37' - Procházka prostrčil míč na Mazoura a na jeho křížnou střelu byl domácí brankář krátký 0:2
45' - poločas.
49' - domácí se dostali do šance, ale střela končí opět vedle naší branky
65' - další střela na naší branku, tentokráte si Luboš na ní "pochutná", šla totiž doprostřed branky
66' - ŽK domácích
70' - střídáme, ze hřiště odchází L.Čedík a na plac jde Tatoušek
81' - Lukeš centruje do vápna domácích u míče je dříve než brankář domácích Skřivan, ale míč směřující do prázdné branky stačil ještě dobíhající obránce vykopnout z brankové čáry
83' - střídáme zraněného Vaněčka nahrazuje Krůta
88' - ŽK domácích
89' - Petr Mol zezadu fauluje domácího hráče, za což dostává ŽK, ale jeden z domácích hráčů neudrží nervy na uzdě a po odpískání zezadu strčí do Petra Mola, za což dostává také ŽK a jelikož je to již druhá, tak odchází předčasně do sprch
90' - v poslední minutě zápasu jsme mohli ještě skóre navýšit, Taty na pravé straně vyslal Skřivana, jehož centr Taty promáchl, ale míč se dostal k úplně volnému Procházkovi, ovšem domácí brankář ho na dvakrát vychytal...
90+1' - konec zápasu a podzimní části soutěže...