12. Sokol Kamýk nad Vltavou A - Sokol Dublovice B 4:2 (2:2)

12.11.2011 14:00

Místo konání: hřiště Kamýk nad Vltavou

RO: Švidkov AR1: Grecman P.  Branky: Skřivan 2, Procházka, P. Mazour - Pecháček z PK, R. Janoušek. ŽK 1:1 Diváci: 40.

Sestava: Čedík O. - Mol Petr, Mol Pavel, Lukeš, Chmátal - Procházka, Houška (C), Vaněček (85'Štrob), Skřivan - Mazour P., Čedík L.(70'Krůta).

Omluveni: Mazour T., Hejna, Tatoušek, Soukup
Neomluveni: -
VM:Žebrakovský; HP:Ridzák; P:Ježek, Chmátal st.

1' - pro hosty začátek z říše snů... hned po rozehrání jsme uprostřed hřiště udělali hrubou chybu, hosté se dostali s míčem do našeho pokutového území, kde byl hostující hráč faulován Procházkou, penalta a ŽK pro Procházku; uběhlo 30 sekund od začátku zápasu. Míč si na značku pokutového kopu postavil Pecháček a s jistotou penaltu proměnil 0:1
4' - Procházka střílí vedle
13' - Houška si v pokutovém území hostů tak dlouho zpracovával míč, až mu ho obránce bez problémů ukopl
21' - vydařené křížná střela hostů končí těsně vedle naší levé tyče
23' - šance hostů - střelu ještě Ondra stačil vyrazit na dorážku byl krátký, branka ovšem neplatila pro postavení mimo hru dorážejícího hráče
27' - střela Luboše končí mimo tři tyče
30' - hosté zahrávají rohový kop a to velmi nebezpečný-přímo do branky, horkotěžko jsme odvrátili na další roh
35' - a je vyrovnáno!!! Procházka posílá za obranu do vápna oblouček, na který si nabíhá Skřivan, je u míče dříve než obránce a stačil přehodit vybíhajícího brankáře 1:1
36' - další akce našich je zakončena střelou Luboše nad, hosté se v téže minutě dostali k ohrožení naší branky, a to vydařeným přímým kopem z 27m, Ondra s námahou vyrazil
40' - hostující útočník si v našem pokutovém území udělal z našich tří hráčů "dobrý den", od brankové autové čáry přihrával pod sebe spoluhráči, jehož střelu Ondra stačil ještě vyrazit, ovšem
jen k volnému R.Janouškovi a ten poslal míč do prázdné branky 1:2
44' - a je opět vyrovnáno!!! Luboš zahrával rohový kop, obrana hostů odvrátila na další, míč opět rozehrává Luboš, na jehož krásný centr si naskočil Skřivan a jeho hlavičku zastavuje až síť - 2:2
45' - poločas.
58' - Bobešova chybná rozehrávka dostává do šance hosty, Ondra však chytá
70' - střídáme, odstupuje L.Čedík a na hřiště přichází Krůta.
73' - zablokovaná střela Krůty, odražený míč se dostává k Petru Molovi, ten nachází na pravé straně volného Procházku, jenž si míč posunul do velkého vápna a jeho křížná střela končí v síti hostujícího brankáře 3:2
79' - ŽK hostů za faul na Mazoura
84' - nebezpečná střela hostujícího hráče, míč jen těsně míjí pravý horní roh naší branky...
85' - Chmátal vybojoval míč na naší polovině, přihrál Mazourovi a šli jsme do přečíslení 3:1, Mazour poté přihrávkou vyhnal ze střeleckého úhlu Krůtu, ten se však neukvapil, nacentroval před branku na volného Mazoura, který chtěl původně hlavičkovat, míč však netrefil, ale stačil si ho zpracovat a přesně vystřelit k tyči 2:4. Před rozehráním ještě střídáme, odstupuje Vaněček a na hřiště přichází Štrob.
90' - Lukeš přesnou přihrávkou nachází Procházku jehož střela končí těsně nad hostující brankou.  Po rozehrání rozhodčí ukončuje zápas.