11. TJ Mokrovraty - Sokol Kamýk nad Vltavou A 4:1 (1:1)

05.11.2011 14:00

Místo konání: hřiště Mokrovraty

RO: Hruška, AR2: Žebrakovský Branky: Duben 2, P. Listík, P. Hora - Petr Mol z pk. ŽK: 4:3.

Sestava: Čedík O. - Petr Mol, Pavel Mol, Lukeš, Chmátal - Mazour P., Houška (C), Procházka, Skřivan - Čedík L. (76'Krůta), Tatoušek.

Omluveni: Mazour T., Hejna, Soukup, Vaněček.
Neomluveni: -

4' - první střela mezi tyče, kterou vyslal L.Čedík, brankář kryje
7' - Houška je stáhnutý v pokutovém území za ruku a rozhodčí nařizuje pokutový kop, domácí hráč dostává ŽK
8' - pokutový kop zahrává Petr Mol a nemýlí se 0:1
20' - domácí se dostali do slibné šance, tu však včas zablokoval Chmátal
23' - Tatoušek je opět od začátku okopáván, jako vždy to komentuje a dostává ŽK...
27' - domácí střídají...
34' - nedůrazně odvracíme míč centrovaný do našeho pokutového území, za velkým vápnem se k němu dostává domácí hráč, střílí na pravou stranu, Ondra se tím směrem pohne, ale na poslední chvíli směr míče mění Bobeš a míč končí v naší síti 1:1
38' - závar před naší brankou končí střelou mimo
44' - velká šance našich, Čéďa přiťukl Tatymu a jeho střela končí na břevně, domácí odvrátili jen k Procházkovi, jehož střela ze 20m končí jen těsně nad domácí brankou
45' - poločas
48' - centr do našeho pokutového území, špatná komunikace naší obrany, vzniká závar, k volnému míči se dostává domácí útočník a prostřeluje Ondru 2:1
50' - domácí zahrávají dva rohy po sobě, obrana odolala
55' - velká šance, míč se pohyboval po ose Taty, Mazy, Houška, ten pěkným centrem našel Čéďu jehož hlavička ze 6m končí nad domácí brankou
56' - domácí se dostali do šance, kterou zakončili střelou nad
57' - faul Chmátala je oceněn ŽK, domácí zahrávají z pravé strany přímý kop, centr přesně nachází hlavu volného domácího hráče, který zvyšuje na 3:1
65' - ŽK domácích za řeči
75' - ŽK Bobeš za faul, domácí zahrávají přímý kop, obrana odvrací na roh, po něm se ubráníme
76' - střídáme, odstupuje L.Čedík a na hřiště nastupuje Krůta
82' - rychlý protiútok domácích do naší otevřené obrany a domácí zvyšují na 4:1
85' - ŽK domácí za faul
88' - ŽK domácí za řeči
90' - šance Krůty končí střelou vedle, po rozehrání rozhodčí ukončuje zápas.