RO: Dýsl, AR2 Kubánek. Branky: Lorenc 4x, Špaček, Kubánek

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V.(C), Kubánek, Mol - Poslušný, Lorenc, Špaček, Krůtová - Krotil P.
VM: Krůta Vl.
Omluveni: Ridzáková, Kohout

11' - po našem rohu obrana hostí odkopává, na půli hlavičkuje Mol a nachází Lorence, který obchází dva hráče a zakončuje přesně k tyči - 0:1
19' - Lorenc na půlce získává míč, obchází s ním vše, co mu v cestě stojí - 0:2
26' - krásná akce na jeden dotek Lorenc-Poslušný-Lorenc, který hattrickem zvyšuje na - 0:3
33' - útočíme po pravé straně, míč se dostává před pokutové území, kde si naběhl volný Kubánek, jeho střela z 18m skončila na tyči
46' - Poslušný vhazuje aut, nachází Krůtovou, která uniká po pravé straně, centruje před bránu na nabíhajícího Kubánka, brankář domácích chybuje a pro osamoceného Kubánka není problém dopravit levačkou míč do opuštěné branky - 0:4
51' - centr do vápna z levé strany domácí obránce nadzvedává, ve vzdušném souboji je Špaček včas a přehazuje brankáře - 0:5
70' - v poslední minutě pěknou přihrávkou posílá Poslušný Lorence směrem k domácí brance a na jeho střelu nemá brankář nárok - 0:6.