8. Sokol Jesenice B - Kamýk B 0:0

Hráno v neděli 14.10.2012 od 16:00 hodin v Jesenici

RO: Petrásek st., AR2: Kubánek

Sestava: Švagr M. - Kotrbáček, Lukeš, Štrob V., Ptáček st. - Folbrecht, Vlk (C), Havel, Kos - Polák J. V zápise byl napsán ještě Čanda, ale do utkání nenastoupil, na druhou polovinu přijel a nastoupil Kočiš.

VM: Polák V. ml.

V Jesenickém dolíčku Kamýk nastoupil pouze v 10 hráčích, kvůli zraněním Jaroslava Chmátala a absenci dalších hráčů.

Průběh zápasu:

5. minuta – veliká, ale obrovská šance po centru Jiřího Kosa, kdy Havel prodlužuje na Doubravu a ten jen velice těsně nedobíhá míč a k velké úlevě domácích to není gól

6. minuta – levý bek domácích hrubě chybuje a Doubrava se tak dostává do další šance, jeho střela jde bohužel těsně mimo

7. minuta – rozhodčí Petrásek je dnes evidentně ve sví kůži a svým pískáním bude lekat hráče i diváky a tak mocným, několikráte přerušeným hvizdem píská faul

8. minuta – Lukeš, který dnes hraje na pozici stopera zachraňuje velkou šanci a podobně jako Kazda minulý týden i on se na této pozici osvědčuje

9. minuta – Kos vhazuje, Vlk bojuje, Kos do autu

10. minuta – Kotrbáček fauluje

11. minuta – Vlk obehrává beka, přihrává volnému Havlovi a jeho přihrávka je bohužel zblokována

13. minuta – naši hráči jsou zjevně při chuti a zkouší to zkouší

14. minuta – Ptáček chybuje a naštěstí není jeho chyba potrestána gólem, protože domácí hráč netrefil bránu

15. minuta – právě dorazila skupina „věrných rowdies“ silně posilněných nejen zbytkovým, ale už i čerstvým alkoholem a začínají hlasitě fandit – jejich snaha však po chvíli ochabuje, stejně jako zájem o fotbal a jdou raději k místnímu bufetu „U Sparťana“ pro další várku alkoholických nápojů

23. minuta – neděje se vůbec nic zajímavého nuda, nuda a šeď a jediné co může bavit publikum jsou stále podivnější hvizdy rozhodčího – čekáme, že nám tu za chvíli bude pískat snad i státní hymnu

24. minuta – brankář Švagr zachraňuje bezbrankové skóre výborným zákrokem

31. minuta – Doubrava výborně obešel dva hráče a přihrává Havlovi a po jeho přihrávce na Folbrechta je střela dílem okamžiku – bohužel ten není schopen ji realizovat a míč končí v zámezí

32. minuta – rozhodčí po odpískaném faulu důrazně domlouvá Kotrbáčkovi

33. minuta – Lukeš, ač na pozici stopera, jde kopat přímý volný kop – míří přesně, ale brankář se štěstím zasahuje a také si drží čisté konto

34. minuta – Lukeš při chuti a téměř z poloviny hřiště při přímém volném kopu trefuje tyč

35. minuta – Lukeš je teď hlavní postou našeho mužstva – poté, co sudí odpískal vrážení, opět kope přímý volný kop

36. minuta – propad naší obrany a jen díky velice nepřesné mušce domácích zůstává skóre stále 0:0

37. minuta – postavit Švagra do brány byl dneska velice dobrý tah – zachraňuje jasný gól

38. – 44. minuta – hra se po četných šancích uklidnila a neděje se nic zajímavého

45. minuta – konec první půle

poločas

46. minuta – Kamýk nastupuje konečně v plném počtu – o poločase dorazil Martin Kočiš

47. minuta – roh Jesenice a jen s velkou dávkou štěstí je stav stále nerozhodný

49. minuta – Kamýcká obrana by potřebovala budíček (!!!)

50. minuta – Kočiš byl podle faulován míčem

52. minuta – rozhodčí si teď píská co chce a jediný, kdo to asi chápe je on

55. minuta – Švagr se opět blýská skvělými zákroky na hranici první ligy a zachraňuje celý tým

59. minuta – Lukeš přetáhl přímý volný kop

62. minuta – obrana opět spí a tak musí opět zakročit Švagr

65. minuta – po skrumáží před domácí svatyní se ke střele dostává volný Havel a jeho střela letí těsně vedle brány

68. minuta – „Karáááčo“ jak blázen od Švagra a zdá se býti dnes neprůstřelným

72. minuta – nevím, co bych Vám tak mohla k aktuálnímu dění na hřišti napsat – vše se odehrává bez výraznějších situací

76. minuta – kombinace mezi Havlem, Kosem a Doubravou je zakončená k pravé tyči, tak je však připravený brankář

78. minuta – také domácí se dostává do šance – obrovská chyba obrany a jdou tři domácí na našeho gólmana, Lukeš se snaží vše srdnatě zachránit, bohužel je však rychlejší a hráč tak má možnost přihrát před bránu – tribuny šílí a kvílí, a jde to mimo! Haleluja!

81. minuta – Doubrava v obrovské šanci, mohl jít sám na brankáře, ale dokázal si to včas zpracovat

83. minuta – šance domácích opět mimo

85. minuta – pro změnu zase šance na naší straně, nakonec Folbrecht jen na roh, ale moc pěkně

86. minuta – hráči, hosté i rozhodčí už vyhlížejí konec utkání, můžeme dokonce slyšet Štroba, jak povzbuzuje své spoluhráče slovy: „Pojďme chlapi, už je tři minuty!“

89. minuta – a čas nám utíká jak v přesýpacích hodinách a máme tu aut Kamýka

90. minuta – rozhodčí píská konec a nakonec se oba týmu rozcházejí smírně a Jesenice, tak zůstává na posledním místě.

A do Kamýka v pozdních večerních hodinách dorazila zpráva, že Klučenice prohráli 2:1 a Kamýk se díky lepšímu skóre posouvá na 8. místo! Gratulace!