7. SK Vysoký Chlumec - Kamýk B  5:1  (1:0).

Hráno v sobotu 6.40.2012 od 16:00 hodin ve Vysokém Chlumci.

Branky: Mrázek 2, Baloun 2, Hlaváček - Lukeš z PK.  RO: Havránek. AR2: Kubánek. Diváků: 50

Sestava: Samek - Folbrecht, Kazda, Štrob V., Chmátal - Doubrava, Štverák J., Lukeš, Kos - Vlk (C), Pešek.

VM: Polák V. ml.

Natěšený brankář Samek před utkáním slibuje, že dneska je ten den, kdy vychytá nulu. Jiří Kos se k němu přidává a slibuje vstřelit hned 16 gólů.

Průběh zápasu:

1. minuta – rozhodčí zahajuje hru a zápas se nám rozbíhá

2. minuta – faul domácích

3. minuta – Kazda, za normálních okolností hrající na postu útočníka, dnes kvůli absenci Jana Kotrbáčka musí hrát na stoperu a hned ze startu se osvědčuje a dobře brání vznikající šanci

5. minuta – Vlk, který bude dnes zdobit naše útočné řady střílí na bránu a domácí brankář je pozorný a jeho šanci kryje

5. minuta – Vysoký Chlumec se zatím tváří jako hratelný soupeř, ač je na druhém místě průběžného pořadí Okresního přeboru

6. minuta – Folbrecht neposlouchá svého stopera, brankáře ani trenéra

8. minuta – Chmátal kazí Chlumci přihrávku napříč brankovištěm

10. minuta – Samek zaváhal a málem dostal gól. Čisté konto uhájil jen díky faulu na domácího hráče

11. minuta – Lukeš se snaží najít volného Vlka křižnou přihrávkou, tu ale zastavuje pozorný bek domácích

12. minuta – Folbrecht se zatím na hřišti nějak nemůže najít, trenér doporučuje kompas a mapu

13. minuta – přímý volný kop domácích zachytila zeď

15. minuta – Folbrecht se toho evidentně nebojí a jde do protihráče hlava nehlava, ale Chlumec si nenechá nic líbit a odplata je dílem okamžiku – odnáší to Lukeš

17. minuta – Chmátal sprintem přes celé hřiště zachraňuje gólovou šanci domácích

18. minuta – Samek čisté konto neudrží – ráda bych Vám popsala, ale byla jsem tak uchvácena výhledem na místní zámek, který v dnešní den byl opravdu nádherně osvícen zapadajícím sluncem – průběžný stav tedy 1:0

21. minuta – Chmátal hrubě fauluje (opět mu to prochází a nedostává kartu), jenže protihráč si nenechá nic líbit a alespoň na něj hlasitě řve. Situaci neřeší však sudí, ale Pepa Štverák, který ho stírá slovy: „Se nediv, když tam furt cpeš ty ramena…“

22. minuta – domácí jsou evidentně při chuti a pak Samek vytahuje zákrok z učebnice volejbalu a zachraňuje jednogólové manko

26. minuta – Kamýk kope roh dle nově nacvičeného signálu (přetažený roh), jenže Lukeš ho přetahuje až příliš a celý roh tak znehodnotil – nevyšlo to (dle slov trenére: „Zas to posral.“)

28. minuta – Doubrava neuhlídal hráče a Samek, tak musel opět hájit svoji svatyni – stále 1:0

31. minuta – dle slov trenéra Poláka je hra stále ještě koukatelná a plná osobních soubojů a přelévá se z jedné strany na druhou jako písek v přesýpacích hodinách

35. minuta – po nepovedené přihrávce neobvykle vrácená přihrávka od protihráče málem skončila kuriózním gólem

36. minuta – další nepovedený roh Lukeše

37. minuta – rozhodčí dlouze a překvapivě píská ofsajd domácích

38. minuta – Kazda ač jako stoper, stále má krev útočníka šel kopat přímý volný roh – nedal

43. minuta – rozhodčí se zřejmě těší na klobásu, které jsou v Chlumci mmj. opravdu výborné, píská poločas

poločas

45. minuta – Chlumec vystřídal, Kamýk nemá koho a rozhodčí zahajuje poločas o tři minuty dříve – asi už se těší domů

45. minuta – Doubrava srdnatě bojuje také s Jakubem, ovšem hrajícím za domácí tým a tento souboj vyhrává zkušenější z matadorů a Kamýk tak získává míč

50. minuta – kapitán domácích zvyšuje skóre zápasu na 2:0 díky krásné střele k tyči. V listině střelců by však neměl být zapsán kapitán domácích nýbrž rozhodčí, který se rozhodl, že takové přízemní věci jako je pískání faulů, dnes dělat nebude a tak faul na Štveráka zůstává nepotrestán

55. minuta – po skvělém sehrání rohu domácích neuvěřitelná průbojnost Michala Vlka končí až na brankáři domácích

57. minuta – po chybě naší obrany dostáváme další gól – 3:0

60. minuta – útočník Pešek přišel o balon velmi kuriózním způsobem, kdy čekal až mu jakoby seslaný z nebe spadne na hlavu

61. minuta – Lukeš, ve snaze zlepšit si reputaci napálil míč z přímého volného kopu rovnou na bránu, ovšem do mírné teči domácí obrany jde mimo

62. minuta – pravá strana hostujícího týmu vypouští veškerý kontakt s míčem

63. minuta – gólman Samek neudržel balon pod kontrolou a jeho manko tak narůstá – 4:0

66. minuta – Chlumec střídá gólmany

67. minuta – Lukeš prověřuje nového gólmana a ten vytěsňuje míč mimo

68. minuta – při přesile 5 obránců na 3 útočníky jsme dostali další gól – rozhodčí ho však překvapivě správně neuznává, kvůli mávanému ofsajdu

71. minuta – Kazda se na stoperu osvědčuje a předvádí kvalitní výkon, kdy zabraňuje další šanci domácích zvýšit skóre

73. minuta – čas se nám pomalu chýlí ke konci a tak Kos upomíná Samka, že musí dnes stihnout dát ještě 16 gólů, ať tedy rozehrává rychleji

74. minuta – Samek se dnes zdá být ve výborné volejbalové formě (škoda jen, že se hraje fotbal) a Chmátal i Kos se snažili zabránit gólu a dokázal to až brankář právě svými výbornými volejbalovými zákroky, za které by se nemusel stydět ani ligový hráč

76. minuta – další střídání Chlumce

78. minuta – Doubrava se snaží centrovat před bránu, neúspěšně

79. minuta – postranní rozhodčí překvapivě mává správně již třetí ofsajd domácích

80. minuta – Doubrava po sérii odražených a odskočených balonů střílí mimo

81. minuta – Chmátal faulovaný, kope přímý volný kop na Vlka – bohužel je moc dlouhý (ten kop, nikoli Vlk)

82. minuta – pozdě, ale přece – Jiří Kos začíná plnit své předsevzetí a střílí gól – bohužel překonává jen brankáře Samka a skóre je tak 5:0

85. minuta – hrubý faul v pokutovém území domácích a Lukeš se tak staví na penaltu a dle starého pravidla, že penalta se nedá chytit, jen špatně kopnout… Brankář je bez šance a hosté tak korigují na 5:1

86. minuta – a jakoby domácím nebylo pochuti snížení za poměrně jasného stavu, chtějí vyzkoušet sílu svých pěstí a vypadá to, že se budeme prát… tak krize zažehnána

87. minuta – domácí i hosté čekají jen na závěrečný hvizd rozhodčího

88. minuta – další střela vyyyyysoko nad Samkovu bránu

89. minuta – špatná rozehra Kamýku málem skončila šestým gólem, Samek však hasí včas

90. minuta – rozhodčí už doopravdy píská konec a jde na další klobásu (informace od pořadatelů)