2. Kamýk B - TJ Zduchovice B  5:2  (4:0).

Hráno 2.9.2012 v Kamýku od 17:00 hodin.

Branky: Kazda 3x, Kos, Švagr M. - Špindler R., Svoboda. RO: Dvořák, AR1: Vaněček, AR2: Čanda.

Sestava: Samek - Folbrecht, Štrob V., Kotrbáček, Chmátal (67' Štrob L.) - Doubrava (C), Lukeš (77' Ridzák M.), Švagr M. (60' Polák J.), Kos - Kazda, Grecman K.

VM: Polák V.; HP: Kočiš M.

Průbě zápasu:

Výkop v 16:55.

2. minuta – odkop od brány

4. minuta – první faul zápasu – Marek Švagr

5. minuta – Kazda propálil první šanci zápasu – míč letí nad levé víko

7. minuta – 1:0 Jiří KOS po krásné práci Marka Švagra; kdy Švagr napálil míč do protihráče a Kos byl ve správnou chvíli na správném místě a šajtlí trefuje míč, který nádherně zapadá k pravé tyči

9. minuta – faul Bohouška Štroba u velkého vápna způsobený vysokým ohrožením domácí svatyně

11. minuta – špatné rozehrání a Zduchovice také ohrožují naší bránu, naštěstí šla střela vysoko nad…

12. minuta – další faul – Kos

14. minuta – šance hostujícího týmu, poté co Jaroslav Chmátal neuhlídal svého protihráče

15. minuta – 2:0 Ondřej KAZDA, po skvostné přihrávce Jaroslava Chmátala, vsítil Ondřej Kazda krásný gól a opět k pravé tyči

16. minuta – faul Radek Lukeš

17. minuta – Ondřej Kazda se opět mohl zapsat na listinu střelců, ale trefuje pouze brankáře

18. minuta – faul Zduchovice, trestný kop odehrává M. Švagr

21. minuta – hrubá chyba domácí obrany! Hostující útočník proběhl hned třemi obránci a jen díky excelentnímu zásahu brankáře Samka šel jeho pokus mimo

23. minuta – a máme tu další šanci Zduchovic - po nedbalém bránění Vlastmila Štroba Zduchovice jen těsně nedokázali snížit dvougólovém manko

28. minuta – odpískaný ofsajd Zduchovic

30. minuta – hra beze slov

32. minuta – 3:0 Ondřej KAZDA, po neuvěřitelném průniku Jakuba Doubravy následovala špatná přihrávka na Marka Švagra, který ale srdnatě zabojoval s velmi ležérní obranou Zduchovic a svojí jedinečnou otočkou přihrál Kazdovi, pro kterého nebyl problém dorazit tuto jedinečnou a originální přihrávku do prázdné brány

37. minuta – po výborném centru Lukáše Folbrechta Kazda netrefuje prázdnou bránu a ocitá se v ofsajdu

38. minuta – Kazda se stává „paličem šancí“, protože opět po nádherném sólo průniku neproměňuje jasnou gólovou šanci

39. minuta – po velmi efektním průniku hostujícího týmu zachraňuje Jaroslav Chmátal jasný gól, který by mohl hostujícím pomoci k tomu, aby se dostali zpět do zápasu

40. minuta – opět se v praxi uplatnilo pravidlo „nedáš – dostaneš“,  4:0 Marek ŠVAGR, Radek Lukeš opět předvedl svoji bojovnost a dravost a díky jeho průniku celým hřištěm se do vyložené šance dostává M. Švagr, který pak překonává brankáře

40. minuta – do hostujícího týmu se začíná vkrádat nepohoda jako nevítaný host a začínají se hlasitě hádat

42. minuta – výborná práce domácí obrany, roh kope hráč Zduchovic, po kterém následuje nekompromisní faul našeho stopera (J. Kotrbáček)

43. minuta – volný přímý kop výborně a s přehledem vychytal gólman Samek

44. minuta – Zduchovice v ofsajdu

45. minuta – rozhodčí posílá hráče do kabin – poločas nám tedy končí za stavu 4:0 pro domácí

poločas

46. minuta – výkop o druhé půli

47. minuta – brankář Samek si ze šatny přinesl nádhernou sbírku zákroků, které dokáže uplatnit i v praxi a deptá tak střelce Zduchovic

48. minuta – srážka čtyř hráčů, po které zůstává na trávníku ležet značně pochroumaný Jaroslav Chmátal, stejně jako jeho protihráč z hostujícího týmu… hra přesto pokračuje dál

50. minuta – Zduchovice velmi nezvykle rychle rozehrávají a tak se jim podaří snížit na 1:4

52. minuta – výborná přihrávka Jiřího Kosa a Ondřej Kazda opět dostává své pověsti „paliče“ a trefuje pouze střed brány, kde čeká připravený brankář

56. minuta – Štrob při útoku hostí fauluje na úrovni rohového praporku

60. minuta – střídání Marek Švagr out, Jan Polák in

61. minuta – při rohovém kopu se Jiří Kos postavil ke hře čelem a nebál se odevzdat další roh (díky jeho špatné přihrávce)

63. minuta – Kazda se ukazuje také jako výborný nahrávač, bohužel Polák trefuje pouze brankáře

64. minuta – při nevídaném obehrání protihráče od nejmenovaného hráče následuje přihrávka na Kazdu, který ve snaze netrefit gólmana střílí mimo brankoviště

64. minuta – Kazda si svojí prací před brankoviště vysloužil faul a Radek Lukeš se staví na přímý volný kop… jeho střela však končí nad téměř rugbiově

65. minuta – další parádní práce – tentokráte od našeho stopera Jana Kotrbáčka, který Kazdovi předkládá gólovou mňamku, ale ten bohužel netrefuje bránu… a teď znovu…

67. minuta – střídání Chmátal out, Ladislav Štrob in

68. minuta – přímý volný kop Zduchovic vysoko nad

69. minuta – totální selhání dokonce třech střelců Kamýku (Kazda, Kos, Doubrava) končí pofidérním, leč účinným zákrokem gólmana

76. minuta – po sedmi minutovém pásmu zkažených přihrávek, následuje přímý volný kop Zduchovic, a hostující se štěstím snižují na 2:4

77. minuta – střídání Lukeš out, Ridzák in

77. minuta – Kazda faulovaný, přímý volný kop bude kopat čerstvý a odpočatý Martin Ridzák – lehce nad

78. minuta – ruka Zduchovice

79. minuta – Kazda opět dostává luxusní přihrávku a jeho střeli míří vysoka na Zduchovickou branku

81. minuta – ofsajd Kamýk

83. minuta – 5:2 Ondřej KAZDA, po hrubé chybě hostující obrany musí brankář vyběhnout úplně mimo brankoviště, čehož využívá Kazda a není problém trefit uprázdněnou branku a završit tak svůj hattrick

84. minuta – nesmyslný faul Vlastmila Štroba, následuje přímý volný kop, který naštěstí není proměněn

85. minuta – výtečný zákrok mladého gólmana Samka, který vyskočil vysoko do vzduchu a podařilo se mu tak vydloubnout míče letící pod břevno nad bránu

87. minuta – faul Kos

88. minuta – Samek se jako nedobytná pevnost zčista jasna zjevuje v chumlu hráčů a naprosto s přehledem sobě vlastním vychytává gólovou šanci Zduchovic

88. minuta – jediným štěstím hostující týmu je, že náš útočník dnes nevyladil svoji střeleckou formu a tak Kazda opět neproměňuje jasnou šanci, kdy šel sám na brankáře

89. minuta – Kos dává vizuálně úžasný gól, rozhodčím je ale odpískaný naprosto nesmyslný ofsajd a tak gól není uznán… přesto byl velmi pěkný

90. minuta – v tomto zápase se již nic nestane. Týmy se rozcházejí do šaten a místní derby tak tentokrát dopadlo lépe pro domácí, kteří si odvážejí možná rozhodující tři body do průběžné tabulky.

Autoři: Václav Polák a kolektiv

Zapisovatel: Veronika ŽuŽu Vítovcová