10. Sokol Počepice - Kamýk A  3:1 (1:0).

Hráno dne 25.11.2012 od 13:30 hodin v Počepicích.

Branky: Holák, Chlasták, Hájek - Skřivan. RO: Bičiště, AR1: Marhefka, AR2: Petrásek st.

Sestava: Čedík O. - Procházka, Krůta, Lukeš, Chmátal - Mazour (C) (20' Havel), Mol Pavel, Vlk, Vaněček (46' Kabyl P.), - Hejna, Skřivan.

VM: Žebrakovský, AT: Houška, masér: Kubánek.

1.poločas:

2' - faul Procházky v pokutovém území a domácí kopou pokutový kop, po kterém se ujímají vedení 1:0

5' - domácí se dostali do vyložené šance, ovšem střela končí vedle...

9' - pěkné vysunutí Skřivana, na poslední chvíli mu obránce odkopl míč, ke kterému se dostal Pavel Mol a jeho střela končí mimo tři tyče

10' - domácí hráči přečíslili naši obranu a Vlk na poslední chvíli stačil špičkou kopačky odvrátit na roh před domácím útočníkem, který by zakončoval do opuštěné branky

13' - průnik Skřivana do vápna a jeho přihrávku likviduje brankář

20' - střídáme; zraněného Mazoura nahrazuje Havel, kapitánskou pásku přebírá Krůta.

25' - po druhém faulu na Krůtu dostává domácí hráč ŽK

26' - Vaněček střílí na branku, ale domácí brankář v pohodě chytá

28' - domácí hráč fauluje Vaněčka a obnovuje mu staré zranění, David odstupuje ze hřiště, hrajeme v desíti

35' - David se vrací na hřiště, ve většině případů jako "hráč statista", musíme to do konce poločasu vydržet

43' - Zbytečný faul Pavla Mola na polovině domácích a dostává ŽK

45' - poločas.

46' - do druhého poločasu nastupuje místo zraněného Vaněčka na soupisku dopsaný P.Kabyl

56' - faul na Hejnu, sám postižený zahrává přímý volný kop z pravé strany. Na jeho prudký přízemní centr jen těsně před brankou nedosáhl Lukeš a míč končí půl metru vedle tyče...

60' - domácí se dostali do šance, tu první ještě Ondra stačil zneškodnit, ovšem k odraženému míči se jako první dostal domácí hráč a míč uklidil do prázdné branky - 2:0

63' - domácí jsou při chuti, další jejich šanci Ondra zneškodnil

68' - a opět domácí v našem pokutovém území, ovšem Ondra za pomocí Havla míč ukrývá do svého náručí

71' - ovšem na tuto rychlou akci domácích Ondra nestačil reagovat a domácí zvyšují na 3:0

73' - ovšem ani hosté se nevzdávají, Krůta byl vysunutý za obranu domácích, brankář mu zmenšuje střelecký úhel a jelikož vyběhl hluboko do velkého vápna, tak se ho Vlasta pokusil přehodit, brankář stačil ještě tento lob vyrazit, ovšem k míči se dostal Skřivan a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 3:1

74' - 22m od domácí branky byl faulován Hejna, za což dostal domácí hráč ŽK; přímý kop zahrával Lukeš, ale jeho střela končí cca 2m vedle

80' - Krůta centruje z pravé strany a skřivan nikým neatakován hlavičkuje, ovšem domácí brankář vyráží, a před dorážejícím Havlem domácí obránce stačí odkopnout míč

84' - domácí hráči se opět dostali na dostřel branky hostů, ovšem Ondra střelu letící pod břevno stačí vyrazit na roh

85' - hosté se nevzdávají, Hejna poslal do vyložené šance Skřivana, ovšem jeho sřela končí mimo

87' - další pohledná šance hostů, kombinaci Skřivan - Hejna - Skřivan, končí sřelou mimo tři tyče posledně jmenovaného...