22.kolo  Kamýk A - FC Višňová A  0:7  (0:4)

Hráno 19.5.2012 v Kamýku od 17:00 hodin.

Branky: Černý Z. 3x, Vrátný 2x, Fiřt M., Černý V., RO: Burian, AR1 - Houška, AR2 - Kubánek  ŽK: 2:0 Diváků: 20

Sestava: Čedík O. -  Soukup, Krůta, Lukeš, Chmátal - Žebrakovský (60' Kabyl J.), Čedík L., Procházka, Říha (55' Votlučka) - Mazour P. (C), Kazda

Omluveni: Mazour T., Vaněček, Hejna, Skřivan, Mol Pavel, Mol Petr, Tatoušek, Samek.

Zranění, disciplinární trest, práce, učení a fesťák - tak to byly omluvy na tento zápas. I když někteří z fesťáku se dostavili, jejich výkonnost byla hodně slabá. Výsledek je ještě velmi milostivý. V první půlce jsme měli za stavu 0:1 šanci na vyrovnání, leč z úniku Čedík L. ji nevyužil. Poté jsme se již k bráně hostů pořádně nedostali a do konce půlky jsme obdrželi další tři branky. Ve druhé půli za rozhodnutého stavu  jsme měli tři šance na upravení skóre, ale nakonec na našem kontě gólů vstřelených je jedna velká nula. Branek jsme mohli inkasovat více jak deset a to nemluvím o neproměněné penaltě hostů, ale do konce zápasu jsme dostali "jenom" tři... Celkový dojem z utkání? Hovoří za vše. I když je psáno diváků 20, tak z domácích tam nezbyl ani jeden, ještě během první půle se radši odcházeli dívat na semifinále hokeje mezi Českem a Slovenskem, a to není zrovna pro aktéry utkání (myšleno naši hráči, nikoliv hosté, neboť ti mohli být ze svého výkonu velmi spokojeni) dobrá vizitka...  JE TO AKORÁT JEDNA VELKÁ OSTUDA !!!