21.kolo  Sokol Daleké Dušníky B - Kamýk A   0:0

Hráno 13.5.2012 v Dalekých Dušníkách od 10:15 hodin.

RO: Petrásek, AR2: Mol Pavel  ŽK: 2:2

Sestava: Čedík O. - Soukup, Krůta, Mol Petr (86' Štrob), Hejna (64' Kos) - Mihalík (57' Kazda), Lukeš, Čedík L., Procházka - Mazour P. (C), Skřivan.

Omluveni: Mazour T., Samek, Vaněček (DT), Chmátal.

VM - Žebrakovský, Asistent trenéra - Houška, masér - Kubánek

4' - domáci se dostali do šance, střílí však mimo tyče

5' - Skřivan také vystřelil a také mimo

11' - další šance domácích, Ondra chytá

12' - Mazour se dostal do šance, nastřelil však brankáře, odražený míč posílá na bránu Procházka, trefuje tyč

21' - ŽK dostává Mazour za nafilmovaný pád v pokutovém území

27' - ŽK domácí hráč (12), přímý kop z 35m posílá na branku Krůta a trefuje břevno!!!

44' - domácí se dostali do 100% šance, Ondra však míč stačil vykopnout mimo tyče

45' - poločas

48' - Skřivan se dostal ke střele, míč však končí vedle

50' - Lukeš marně stíhá domácího hráče, chytá ho za dres, přesto se domácí dostávají do přečíslení, vytěží však jen roh, a Lukeš dostává ŽK

57' - střídáme, odstupuje Mihalík, a na hřiště přichází Kazda.

60' - Čedík se dostal do 100% šance, brankář domácích ho vychytal

63' - domácí hráč (10) fauluje Čedíka a dostává ŽK

64' - střídáme, odstupuje Hejna, a nastupuje Kos

70' - střelu Čedíka brankář domácích vyráží na roh

74' - velká příležitost domácích, hlavička z malého vápna však končí vedle naší branky

75' - další šance domácích, střela však míří doprostřed branky, a Ondra s ní nemá problém

86' - a střídáme naposledy, odstupuje Mol Petr a přichází Štrob.