19.kolo  Vltavan Hřiměždice A - Kamýk A  1:2 (1:2)

Hráno v sobotu 28.4. 2012 od 17:00 v Hřiměždicích.

Branky: Nový - Mazour P., Čedík L. RO: Ledínský. AR2: Žebrakovský. ŽK: 1:2. Diváků: 100

Sestava: Čedík O. - Mihalík (67' Chmátal), Krůta, Lukeš (87' Štrob), Mol Pavel - Procházka, Houška (C), Vaněček, Čedík L. (81' Kos) - Skřivan, Mazour P.

Omluveni: Hejna, Mol Petr, Soukup, Mazour T.

Neomluveni: Samek.

VM: Kubánek

7' - střela L.Čedíka nad

9' - domácí se ujímají vedení 1:0

14' - ke střele se dostal Procházka, ovšem byla obráncem zblokována

20' - Lukeš rozehrává přímý kop těsně u půlící čáry, Skřivan hlavou prodloužil na volného Mazoura, který na dvakrát překonává domácího brankáře 1:1

22' - krásná střela domácích ze 20m, Ondra vyráží na roh

24' - Skřivan se dostal do 100% šance, ale brankář včas vyběhl a Lukáš ho nastřelil

28' - a to samé ze strany domácích, ale Ondra včas zmenšil střelecký úhel

33' - za faul na Krůtu dostává domácí hráč ŽK

41' - a prozměnu dostává ŽK Krůta, který zatahoval za záchranou brzdu, domácí rozehrávají PVK z levého rohu velkého vápna, míč letí na zadní tyč, kde jsou dva nepokrytí domácí hráči, ale k našemu štěstí míč končí vedle branky

43' - a jdeme do vedení! Nakopnutý míč z naší poloviny v hlavičkovém souboji vyhrál Luboš, mič si zpracoval Mazour, Luboš si nabíhá do volného prostoru Mazour mu nahrává a Luboš již ve vápně placírkou k tyči střílí branku 1:2.

45' - poločas.

50' - pěkná střela domácích, Ondra vyráží na roh

54' - střela našeho kapitána končí vedle domácí branky

59' - za faul dostává L.Čedík ŽK

64' - domácí mají šanci, ovšem muška není přesná a míč končí vedle

67' - střídáme, odstupuje Mihalík a na hřiště přichází Chmátal

73' - další šance domácích, hlavička končí vedle

81' - střídáme, odstupuje L.Čedík a na hřiště vbihá Kos

82' - domácí nastřelili břevno!!!

87' - střídáme, ze hřiště jde Lukeš, a nastupuje Štrob

90' - Těsné vítězství jsme nakonec uhájili. Konec zápasu.