18.kolo  Kamýk A - FC Kňovice  3:1 (1:0)

Hráno 21.4.2012 v Kamýku od 17:00 hodin.

Branky: Skřivan 2x, Mazour P. - Kozel L. RO: Dýsl, AR1: Žebrakovský. ŽK: 1:1. Diváků: 50

Sestava: Čedík O. - Mihalík (69.Štrob), Krůta, Lukeš, Procházka - Skřivan, Houška (C), Vaněček, Čedík L. (45. Kos) - Mazour P., Tatoušek.

VM: Kubánek

Omluveni: Mol Pavel, Mol Petr, Hejna, Soukup, Chmátal

Neomluveni: Samek.

Hlavní pořadatel: Mol Petr; pořadatelé: Ridzák, Kabyl Petr, Chmátal st.

14' - přímý volný kop z levé strany zahrává Vaněček, míč v pokutovém území hlavou přizvedl Skřivan a ten končí až v síti 1:0

19' - do šance se dostal Skřivan, jeho střelu však stačil brankář vykopnout na roh

27' - přímý volný kop z levé strany 18m od branky hostů zahrává Vaněček, jehož střela končí nad brankou

35' - hosté se také dostali do šance, ovšem Ondra vyrazil míč mimo tři tyče

37' - Vaněček byl faulován na polovině hostů, faulující hráč dostává ŽK, ovšem i David, za oplácení...

39' - střelu Tatouška brankář vyráží na roh

45' - v poslední minutě se dostal v pokutovém území do šance Mazour, ovšem byl vytlačen do ostrého úhlu a jeho střela končí mimo tři tyček. Poločas.

46' - Do druhé poloviny nastupujeme s jednou změnou, v kabině zůstal Čedík L., a na hřiště přišel Kos.

57' - střela Skřivana končí vedle

58' - hosté se dostali do slibné příležitosti, Čedík chytá

58' - a jak se říká: "Nedáš, dostaneš", bylo naplněno. Po rozehrání brankářem našeho mužstva se míč dostal k Tatouškovi, a ten poslal míčem za obranu hostů do úniku Mazoura, který nedal brankáři šanci 2:0

69' - střídáme, odstupuje Mihalík a na hřiště přichází Štrob

74' - oku lahodící akce na jeden dotek: Mazour - Skřivan - Tatoušek - Skřivan a je to 3:0

78' - vyrobili jsme hrubou chybu uprostřed naší obrany a hosté L.Kozlem snižují 3:1

79' - a mohli jsme jít opět do tříbrankového vedení, Tatouškovu hlavičku na zadní tyč brankář hostů vytáhl na roh, po jeho rozhrání Štrobova střela končí vedle

87' - a další možnost na navýšení skóre, Tatoušek přehazuje vybíhajícího brankáře, ale zároveň i branku....

90' - a do třetice Tatoušek, do vyložené šance ho poslal Lukeš, ovšem střela Michala končí vedle branky. Dnes mu dáno nebylo. Po rozehrání rozhodčí končí zápas.