16.kolo  Kamýk A - Sokol Velká Lečice  7:0  (3:0)

Hráno 7.4.2012 od 16:30 v Kamýku.

Branky: Mazour P. 4x, Tatoušek 2x, Skřivan. RO: Hudeček. AR1: Žebrakovský. ŽK: 1:1. Diváků 60.

Sestava: Čedík O. - Soukup, Krůta, Mol Petr (46.Štrob), Chmátal - Skřivan, Vaněček, Houška (C), Procházka - Mazour P., Tatoušek.

Náhradníci: Kabyl Jiří, Špaček Pavel.

VM: Kubánek, HP: Mol Pavel, P: Ridzák, Hájek, Kabyl P.

Omluveni: Hejna, Mazour T., Čedík L., Mol Pavel.

Neomluveni: Samek, Lukeš.

3´- hrálo se od počátku svižně a Mazour se dostal do 100%, ve vápně udělal kličku brankáři, ovšem jeho střelu zastavuje tyč...

15´- a vedeme 1:0 brankou Skřivana po přihrávce Vaněčka.

16´- pěkná akce zakončená střelou Tatouška, ale mimo branku

19´- krásná střela hostujícího hráče z 25m, Čedík vyráží na roh

21´- krásná přihrávka Vaněčka za obranu na Tatouška, a ten tentokráte míří přesně 2:0

26´- po rohu se ke střele z 11m dostává Procházka, ovšem přestřeluje branku

33´- Procházka nakopává míč dopředu, Tatoušek vyhrává hlavičkový souboj, k volnému míči se dostává Mazour a nedává brankáři žádnou šanci 3:0

41´- Soukup uniká po pravé straně, je faulován, za což hostující hráč dostává ŽK.

46´- do druhé půlky nastupujeme s jednou změnou, místo Petra Mola nastoupil Štrob

53´- centr do vápna hostujícímu hráči padá míč na ruku, rozhodčí nic, ovšem hned v zápětí je ve vápně faulován Tatoušek, tentokráte rozhodčí píská a ukazuje na značku pokutového kopu.... Míč si bere Mazour a penaltu bezpečně proměňuje 4:0

57´- Chmátal zezadu fauluje unikajícího protihráče, za což je oceněn ŽK

60´- Skřivan prostrčil míč na Mazoura a jeho střela končí v síti 5:0

62´- střelecký podvečer Petra Mazoura!!! Tentokráte zužitkoval krásnou přihrávku Vaněčka a za devět minut druhého poločasu dovršil čistý hattrick 6:0

71´- naši útočníci se činí dostávají krásné přihrávky za obranu hostí, po jedné z nich ve 100% šanci Tatoušek nastřeluje vyběhnutého brankáře

82´- a další přihrávka za obranu, tentokráte od Skřivana, nachází Tatouška, který se neukvapil, udělal kličku vybíhajícímu brankáři a do prázdné branky uzavírá skóre na konečných 7:0