14.Kamýk A - SK Stará Huť A   0:2 (0:2)

24.3.2012

Hráno v Kamýku nad Vltavou od 15:00 hodin. RO: Petrásek. AR1: Žebrakovský. ŽK 1:2 .Diváků: 30

HP: Mol Petr, P - Grecman P., Ridzák. VM: Kubánek.

Sestava: Čedík O. - Soukup, Mol Pavel, Lukeš, Chmátal - Čedík L., Houška (C), Štrob, Mazour P. - Tatoušek (71.Krůta), Hejna.

Omluveni: Mazour T., Skřivan, Procházka, Mol Petr, Vaněček.

Neomluveni: Samek

6´ - po rohu hostů jejich tečovaná střela končí vedle naší branky

9´ - pěkná akce našich, Hejna poslal Mazoura, ten si míč ve vápně překopl a obránce stačil odvrátit na roh

10´- přímý volný kop ze 22m rozehrál Lukeš, ale střela skončila vedle pravé tyče

19´- nadějná akce našich, Hejna byl poslán do brejku 2:1 ovšem jeho střela či přihrávka na Mazoura skončila vedle hostující branky...

20´- a hosté oplácejí, vystihli špatnou "malou domů" Mazoura a ujímají se vedení 0:1. Čedík O. dostává ŽK za nebezpečnou hru.

23´- a hosté se opět dostávájí do šance, Ondra však je na místě

28´- hosté zahrávají přímý volný kop z 27m a střela končí v naší brance 0:2

39´- ŽK hostů za faul

45´- poločas

52´- faul na Tatouška, ŽK hostů, přímý volný kop ze 20m zahrává Tatoušek pouze do postavené zdi

71´- střídáme, odstupuje Tatoušek a na hřiště přišel Krůta

76´- velká šance hostů, Čedík O. však zachraňuje

82´- minela křeče chytajícího Lukeše, hosté se dostávají do přečíslení 2:1, ovšem přihrávku stačí Chmátal špičkou kopačky odvrátit do autu

83´- krásný centr Chmátala za obranu hostů dostal do 100% šanci Krůtu, jehož střela však končí mimo tři tyče.