4. TJ Krásná Hora - Sokol Kamýk nad Vltavou 1:1 (1:0)

Místo konání: hřiště Krásná Hora nad Vltavou

RO: Bičiště, AR Máša, Liška  Branky: R.Krtek - Krůtová ŽK 1:1 Diváků: 65

Sestava: Kačírek - Barhoň, Krotil V.(C), Kubánek, Mol T. - Krůtová, Špaček, Lorenc, Poslušný – Kohout, Krotil P.
Střídal: Balek.
VM: Krůta
Odvoz: Barhoň, Mol P., Lorenc, Krotil(Kamýk), Balek, Krotilová (Hojšín), Krůta - DĚKUJEME

1' - domácí špatně rozehrávají od branky, přímo na kopačky Kohouta, který místo zakončení kličkuje s míčem a je po šanci
3' - kopeme roh, avšak nic z něho nevytěžíme
7' - Krotil V. rozehrává z poloviny hřiště přímý kop až do vápna domácích, brankáře míč přeskakuje a míří do branky, Kohout ho ještě tečuje, ovšem mimo branku
9' - Kubánek se dostal ke střele z 18m, brankář domácích vyráží na roh, ze kterého nezahrozíme
25' - zahráváme přímý kop z levé strany, domácí odvracejí
27' - do obrovské šance se dostal P.Krotil, brankář domácích včas vyběhl a šanci zneškodnil
28' - faulujeme na polovině hřiště, domácí rozehrávají nákopem k našemu vápnu přesně na nabíhajícího hráče, který střílí mezi našimi obránci a míč končí až v síti.... 1:0
35' - poločas, naše hra není opět ideální...
36' - začíná druhý poločas, do branky nastupuje Kubánek, Kačírek do útoku
37' - kopeme dva rohy po sobě, ovšem nic z toho
41' - vyrovnáno!!! Centr z pravé strany nachází Janu Krůtovou a ta nezaváhá 1:1
44' - přímý kop z pravé strany zahrává Lorenc, akce nedokončena kvůli postavení mimo hru
51' - kopeme další roh a máme velikou šanci, Petr Mol však nastřeluje na brankové čáře bránícího hráče
52' - Lorenc posílá uličkou do šance Kohouta, který míří vedle
53' - další roh pro nás, ovšem šanci nevyužíváme
55' - faul na unikajícího Kačírka, oceněný pro domácího obránce ŽK, přímý kop zahrává Míra Lorenc a trefuje břevno
60' - další roh, hlavičkuje V.Krotil mimo
65' - další postavení mimo hru, Kačírkovi se to již nelíbí, komentuje je to, a to se zase nelíbí rozhodčímu a tak Michal dostává ŽK.
67' - přímý kop z pravé strany zahrává Lorenc, domácí odvracejí na roh, ze kterého jsme nic nevytěžili
70' - Konec zápasu. Ve druhé polovině zápasu jsme domácí hráče nepustili vlastně do zakončení.
Ze soustavného tlaku jsme si vytvořili dost příležitostí, využili pouze jedinou. Spousta příležitostí byla zastavena praporkem pomezního rozhodčího,

v některých případech dosti diskutabilní rozhodnutí.